Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2
 
3
1
Ostatnie WYPRZEDA浩
5
3
1
Aktualne PROMOCJE
5
3
1
Ostatnie Wyprzeda瞠 Kartell
5
3
1
Meble kuchenne
5
3
1
Pokoje sto這we
5
3
1
Komplety wypoczynkowe
5
3
1
Fotele
5
3
1
Salon
5
3
1
Biblioteka / Gabinet
5
3
1
Sypialnia/Materace
5
3
1
Garderoba
5
3
1
Pok鎩 m這dzie穎wy
5
3
1
Holl
5
3
1
Ogr鏚 / Taras
5
3
1
Hotel / Restauracja
5
3
1
Aktualne PROMOCJE FABRYK O名IETLENIA-CAx OFERTA:KAT.PDF/LINKI
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: meble design-Matrix International - projekty architekt闚 鈍iatowej s豉wy
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: o鈍ietlenie design-Matrix International - projekty architekt闚 鈍iatowej s豉wy
5
3
1
PROMOCJA na luksusowe dywany TOULEMONDE BOCHART
5

23 LATA NA RYNKU
to dow鏚 zaufania i akceptacji naszych klient闚

EKSKLUZYWNE MEBLE Z WΜCH
to starannie wybrani producenci, gwarancja jako軼i i wyj徠kowy design

BEZPO吐EDNI IMPORT
meble w這skie to starannie wybrani producenci mebli

ARCHITEKCI WN邛RZ
to profesjonalizm w projektowaniu i aran瘸cji Waszych wn皻rz

   
Strona g堯wna / EKSKLUZYWNE MEBLE WΜSKIE - OFERTA /




Inter Comodo - najstarszy autoryzowany salon SELVA w Polsce

Selva - fotele nowoczesne i klasyczne



Ditre Italia - fotele nowoczesne i klasyczne



Alberta - fotele nowoczesne

Alberta Salotti - CONTROLUCE- linia ekskluzywna


Dall'Agnese - fotele nowoczesne





Tonin Casa- fotele nowoczesne


CaliaItalia- fotele nowoczesne





Nieri - fotele nowoczesne i klasyczne




Nicoline - fotele nowoczesne i klasyczne

Goldconfort - foteleklasyczne



Natuzzi RE-VIVE-
fotele nowoczesne i klasyczne

"Natuzzi RE-VIVE: pierwszy na 鈍iecie fotel dostosowuj帷y si do Twojego cia豉, reaguj帷 intuicyjnie i p造nnie na ka盥y Tw鎩 ruch. Natuzzi RE-VIVE porusza si razem z Tob ergonomicznie dostosowuj帷 si do cia豉. Razem z Natuzzi RE-VIVE odkryjesz znaczenie s堯w LOVE DOING NOTHING i pokochasz relaks."

Fotele

fotele, fotele z relaxem, fotele z ruchomym zag堯wkiem, fotele klasyczne, fotele nowoczesne,
szezlongi, fotele z podn騜kiem, pufy, najwygodniejsze fotele 鈍iata Stressless

Ekskluzywnemeble w這skie:

  • Alberta Salotti -www.albertasalotti.it- najnowsze trendy w propozycjach nowoczesnych oraz klasycznych,
  • Dall Agnese-www.dallagnese.it
  • Ditre Italia -www.ditreitalia.com to propozycja luksusowych kanap i foteli, takiej jako軼i 瞠by zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Opr鏂z komplet闚 wypoczynkowych, kt鏎e stanowi g堯wn propozycj fabryki, w ofercie s r闚nie wspania貫 tapicerowane 堯磬a. Ogromna oferta ekskluzywnych sk鏎 oraz tkanin,
  • Ellesalotti, Goldocnfort- www.ellesalotti.it,www.goldonfort.it- komplety wypoczynkowe w modnym stylu klasycznym z elementami drewnianymi,
  • Giorgio Casa -www.giorgiocasa.it- kilka wyj徠kowych kolekcji klasycznych, kt鏎ymi mo積a umeblowa ca造 dom 陰cznie z kompletami wypoczynkowymi,
  • Kartell - www.kartell.it- design z tworzywa, kt鏎y zawojowa ca造 鈍iat. Ca豉 plejada nazwisk wybitnych architekt闚,
  • Modenese Gastone -www.modenesegastone.comogromna oferta mebli klasycznych proponowana w kilku katalogach: "I Dogi", "Perla der Mare", "Rialto", "La Fenice", "Leon D'Oro", "Villa Venezia" - propozycja barokowa, "Casanova", "Minimal Baroque", "Football Collection". W propozycji znajduj si r闚nie komplety wypoczynkowe w modnym stylu klasycznym wyka鎍zane drewnem,
  • Matrix International -www.matrixinternational.it- projekty wybitnych architekt闚 鈍iata od lat 20-tych po dzie dzisiejszy,
  • Natuzzi RE-VIVE - www.natuzzirevive.com, fotele reaguj帷e intuicyjnie i p造nnie na ka盥y ruch u篡tkownika, poruszaj帷e si wraz z u篡tkownikiem, dost瘼ne zar闚no w stylu nowoczesnym jak i klasycznym
  • Nicoline Salotti -www.nicoline.it
  • Nieri -www.nieri.it wybitne wzornictwo Alberto Nieri sprzed 30 lat (sk鏎a lub tkanina w oprawie drewna - czeczotu),
  • Selva – www.selva.com w ofercie fabryki od lat ogromne znaczenie maj kolekcje mebli klasycznych, gdzie ka盥y mebel wyka鎍zany jest r璚znie. Katalog "Philipp Selva" to meble o wyrafinowanym wzornictwie zaprojektowane przez s造nnych projektant闚: Lorenzo Bellini, Tiziano Bistaffa, Peggy Norris, Leonardo Dainelli, Axel Endhoven. Meble z kolekcji "Philipp Selva" wykonane z orzecha "OO" nawi您uj do stylu art deco. Kolekcja Louis XV i European Collection to cenna kolekcja mebli wyka鎍zanych starymi, rzemie郵niczymi technikami produkcji w zak豉dzie o 200-letniej tradycji
  • Tonin Casa -www.tonincasa.it
  • Ulivi -www.ulivisalotti.it-s造nie z nieprawdopodobnej oferty sk鏎 najwy窺zej jako軼i, kt鏎ej inni producenci nie mog dor闚na. Opr鏂z komplet闚 wypoczynkowych, kt鏎e stanowi g堯wn propozycj fabryki, s r闚nie w ofercie wspania貫 sk鏎zane 堯磬a.
  • Grupa Doimoz szerok ofert : Doimo Salotti - www.doimosalotti.it , Doimo Sofas -www.doimosofas.com ,
  • strza趾a do g鏎y