Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2
 
3
1
Ostatnie WYPRZEDA浩
5
3
1
Aktualne PROMOCJE
5
3
1
Ostatnie Wyprzeda瞠 Kartell
5
3
1
Meble kuchenne
5
3
1
Pokoje sto這we
5
3
1
Komplety wypoczynkowe
5
3
1
Fotele
5
3
1
Salon
5
3
1
Biblioteka / Gabinet
5
3
1
Sypialnia/Materace
5
3
1
Garderoba
5
3
1
Pok鎩 m這dzie穎wy
5
3
1
Holl
5
3
1
Ogr鏚 / Taras
5
3
1
Hotel / Restauracja
5
3
1
Aktualne PROMOCJE FABRYK O名IETLENIA-CAx OFERTA:KAT.PDF/LINKI
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: meble design-Matrix International - projekty architekt闚 鈍iatowej s豉wy
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: o鈍ietlenie design-Matrix International - projekty architekt闚 鈍iatowej s豉wy
5
3
1
PROMOCJA na luksusowe dywany TOULEMONDE BOCHART
5

23 LATA NA RYNKU
to dow鏚 zaufania i akceptacji naszych klient闚

EKSKLUZYWNE MEBLE Z WΜCH
to starannie wybrani producenci, gwarancja jako軼i i wyj徠kowy design

BEZPO吐EDNI IMPORT
meble w這skie to starannie wybrani producenci mebli

ARCHITEKCI WN邛RZ
to profesjonalizm w projektowaniu i aran瘸cji Waszych wn皻rz

   
Strona g堯wna / EKSKLUZYWNE MEBLE WΜSKIE - OFERTA /


Inter Comodo - najstarszy autoryzowany salon SELVA w Polsce


Selva - linia klasyczna i nowoczesna




Fiam Italia- I. LUSTRA, II. KONSOLE





ToninCasa- lustra i konsole




Holl / Korytarz- linia klasyczna



Holl / Korytarz - linia nowoczesna



Holl / Korytarz


konsole, komody, komody na n騜kach,kom鏚ki, stoliki,trema, sekretarzyki,
szafy, szafy z wieszakami,wieszaki, wieszaki zamykane, wieszaki odkryte,
wieszaki stoj帷e, wieszaki na 軼ian,skrzynie,
lustra: du瞠, ma貫 i stoj帷e, lustro klasyczne i nowoczesne, lustra design,
lustra bez ramy, lustra w ramachz這tych, srebrnych,lakierowanych,sk鏎zanych,
lustra w ramach szklanych, lustrzanych, z tworzywa sztucznego

Ekskluzywne meble w這skie:

  • Arca -www.arcamobili.it- luksusowe kolekcje klasyczne z licznymi zdobieniami jak np. intarsje, inkrustacje, z這cenia - wszystkowykonywane r璚znie. Oddzielna propozycja mebli w stylu "Art Deco" - kolekcja Moderianato,
  • Calligaris – www.calligaris.it-przede wszystkimoferta sto堯wi krzese do kuchni i jadalni,
  • Cantiero - www. cantiero.com wyj徠kowe meble klasyczne wyka鎍zane r璚znie,w 100% z drewna
  • Dall'Agnese - www.dallagnese.itbogata oferta mebli nowoczesnych. Meble klasyczne "Colours"i "Opera" do zam闚ienia w wielu kolorach lakier闚, nawet z postarzeniamioraz w drewnie,
  • Doimo Idea - www.doimoidea.it- wysokiej jako軼i meble w linii nowoczesnej,
  • Ego - www.egozeroventiquatro.it- meble o niepowtarzalnym wzornictwie i bogatej kolorystyce, kt鏎e mo積a zaproponowa do wn皻rza klasycznego, jak i nowoczesnego,
  • Fiam Italia -www.fiamitalia.it - artystyczne meble ze szk豉 gi皻ego,
  • Giorgio Casa -www.giorgiocasa.it- kilka wyj徠kowych kolekcji klasycznych, kt鏎ymi mo積a umeblowa ca造 dom. W ofercie r闚nie komplety wypoczynkowe w modnym stylu klasycznym z elementami drewnianymi,
  • Giorgio Piotto - www.giorgiopiotto.com - bardzo wysokiej jako軼i meble klasyczne wykonane r璚znie w 100% drewniane, wyka鎍zane zar闚no w naturalnych wysokogatunkowych fornirach, jak r闚nielakierowane na r騜ne kolory z wielkim artyzmem,
  • Kartell -www.kartell.it- design z tworzywa, kt鏎y zawojowa ca造 鈍iat. Ca豉 plejada nazwisk wybitnych architekt闚,
  • Matrix International -www.matrixinternational.it -projekty wybitnych architekt闚 鈍iata od lat 20-tych po dzie dzisiejszy,
  • Modenese Gastone -www.modenesegastone.comogromna oferta mebli klasycznych proponowana w kilku katalogach: "I Dogi", "Perla der Mare", "Rialto", "La Fenice", "Leon D'Oro", "Villa Venezia" - propozycja barokowa, "Casanova", "Minimal Baroque", "Football Collection". W propozycji znajdujsi r闚nie komplety wypoczynkowe w modnym styluklasycznym z elementami drewnianymi,
  • Selva – www.selva.com w ofercie fabryki od lat ogromne znaczenie maj kolekcje mebli klasycznych, gdzie ka盥y mebel wyka鎍zany jest r璚znie. Katalog "Philipp Selva" to meble o wyrafinowanym wzornictwie zaprojektowane przez s造nnychprojektant闚:Lorenzo Bellini, Tiziano Bistaffa, Peggy Norris, Leonardo Dainelli, Axel Endhoven. Meble z kolekcji "Philipp Selva" wykonane z orzecha "OO"nawi您uj do stylu art deco.Kolekcja Louis XV i European Collectionto cenna kolekcja mebli wyka鎍zanych starymi, rzemie郵niczymi technikami produkcji w zak豉dzie o 200-letniej tradycji
  • Tonin Casa - www.tonincasa.it zaskakuj帷e formy i materia造 w designerskich meblach nowoczesnych. Linia nowoczesnana najnowszym poziomieodno郾ie wzornictwa i jako軼i.Istnieje tak瞠 ciekawaliniaklasyczna.

Do holu proponujemy r闚nie wyj徠kowej jako軼i i designu szafy - patrz Garderoby oraz Sypialnie

strza趾a do g鏎y