Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 1 Slideshow Image 2
 
3
1
Ostatnie WYPRZEDAŻE
5
3
1
Aktualne PROMOCJE
5
3
1
Pokoje stołowe
5
3
1
Ostatnie Wyprzedaże Kartell
5
3
1
Komplety wypoczynkowe
5
3
1
Fotele
5
3
1
Salon
5
3
1
Biblioteka / Gabinet
5
3
1
Sypialnia/Materace
5
3
1
Szafy
5
3
1
Pokój młodzieżowy
5
3
1
Holl
5
3
1
Ogród / Taras
5
3
1
Aktualne PROMOCJE FABRYK OŚWIETLENIA-CAŁA OFERTA:KAT.PDF/LINKI
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: meble design-Matrix International - projekty architektów światowej sławy
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: oświetlenie design-Matrix International - projekty architektów światowej sławy
5
Lampa ''BU08'' E.W.Bucquet
dddd
Kinkiet ''CH28'' P.Chareau
dddd
Lampa ''CH48'' P.Chareau
dddd
Lampa ''FO58'' M.Fortuny
dddd
Lampa ''FO78'' M.Fortuny
dddd
Lampa ''FO68'' M.Fortuny
dddd
Lampa ''GR08'' E.Gray
dddd
Lampa ''HO18'' J.Hoffmann
dddd
Lampa ''JU18'' C.J.Jucker
dddd
Lampa ''MU38/3'' E.Muthesius
dddd
Lampa ''PA78'' G.Pap
dddd
Lampa ''WA08'' W.Wagenfeld
dddd
Lampa ''WA38'' W.Wagenfeld
dddd
Lampa ''WA28'' W.Wagenfeld
dddd
WIĘCEJ INFORMACJI SKLEP MATRIX INTERNATIONAL
dddd
3
1
SKLEP - PROMOCJE: luksusowe dywany TOULEMONDE BOCHART
5
3
1
SKLEP - PROMOCJE: lusksusowe dywany DITRE ITALIA
5
3
1
DYWANY
5
3
1
KUCHNIE
5
3
1
GARDEROBY
5

24 LATA NA RYNKU
to dowód zaufania i akceptacji naszych klientów

EKSKLUZYWNE MEBLE Z WŁOCH
to starannie wybrani producenci, gwarancja jakości i wyjątkowy design

BEZPOŚREDNI IMPORT
meble włoskie to starannie wybrani producenci mebli

ARCHITEKCI WNĘTRZ
to profesjonalizm w projektowaniu i aranżacji Waszych wnętrz

   
Strona główna /


                                                                                                            

WSPÓŁPRACA

Ściśle współpracujemy z firmą COMODO -MEBLE

 

COMODO MEBLE– PRODUKCJA


W 2016 roku właściciele firmy INTER – COMODO analizując potrzeby rynku a także biorąc pod uwagę swoje ponad 20 – letnie doświadczenie w branży meblowej podjęli decyzję o uruchomieniu produkcji mebli. W tym celu zawiązano Spółkę COMODO MEBLE.


Atuty COMODO MEBLE


 • Bogate doświadczenie w branży meblowej - ponad 20 lat współpracy właścicieli Spółki z czołówką włoskich producentów mebli

 • Kompleksowa oferta - produkujemy meble kuchenne, łazienkowe, szafy, garderoby oraz kompozycje meblowe do salonów

 • Stawiamy na jakość/Jakość na pierwszym miejscu - wykorzystujemy najwyższej klasy/jakości płyty meblowe fornirowane naturalnym drewnem, lakierowane lub laminowane, a stosowane przez nas akcesoria meblowe produkowane są przez światowych liderów w tej dziedzinie

 • Gwarancja perfekcyjnie wykonanych mebli - posiadamy znakomicie wyszkolonych pracowników oraz najwyższej jakości park maszynowy włoskiej firmy SCM Group

 • Indywidualne podejście do klienta - ograniczamy produkcję wyłącznie do indywidualnych zamówień klientów, nie podejmując produkcji do odsprzedaży w zewnętrznych salonach meblowych.


  W COMODO MEBLE nie znamy słowa reklamacja


Ostateczny produkt, który oferuje nasza firma jest efektem wieloetapowej współpracy z klientem w trakcie, której staramy się rozwiązać wszelkie potencjalne problemy. Powstałe w efekcie meble są wspólnym dziełem naszych specjalistów i klientów, a konsekwentna realizacja kolejnych etapów współpracy w zasadzie wyklucza możliwość powstania produktu, co do którego klient mógłby mieć zastrzeżenia.


  Proces współpracy z klientem obejmujący następujące etapy:


ETAP PIERWSZY – PROJEKT



W trakcie tego etapu nasi architekci stworzą projekty mebli dopasowanych zarówno do potrzeb jaki do wnętrza mieszkania lub domu klienta. W efekcie klient otrzyma wizualizacje mebli i zabudów meblowych pozwalające mu je sobie wyobrazić we wnętrze jego mieszkania lub domu, a także szereg informacji technicznych oraz kosztowych dotyczących możliwych do zastosowania materiałów i akcesoriów, ich zalet oraz ograniczeń.

Działania prowadzone z klientem na etapie projektu mają umożliwić mu dokonanie racjonalnego i optymalnego wyboru uwzględniającego aspekt estetyczny, techniczny oraz kosztowy proponowanych rozwiązań.


ETAP DRUGI - PRODUKCJA


Po zaakceptowaniu projektów mebli, materiałów oraz akcesoriów przystępujemy do produkcji. Na tym etapie szczególnego znaczenia nabiera jakość wykonania mebli.

Zarządzający spółką COMODO MEBLE od ponad 20 lat związani są z firmą INTER – COMODO , importerem ekskluzywnych mebli z Włoch. Współpracując z czołówką włoskich producentów mieliśmy okazję poznać, nie tylko wyjątkowy styl mebli z Włoch, ale również uświadomić sobie, co stanowi o ich jakości.

Nasze niezwykle bogate doświadczenia z tej współpracy przenosimy na własną działalność produkcyjną. Znakomicie wyszkoleni pracownicy oraz najwyższej jakości park maszynowy włoskiej firmy SCM Group – to gwarancja perfekcyjne wykonanych mebli.


ETAP TRZECI - MONTAŻ


Nasi pracownicy zdobyli doświadczenie w trakcie montażu setek ekskluzywnych kuchni importowanych z Włoch przez firmę INTER COMODO. Owocuje to perfekcyjnym montażem mebli wyprodukowanych przez spółkę COMODO MEBLE.

Dodatkowo naszym klientom gwarantujemy opiekę i serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.


  Celem powołania do życia spółki COMODO MEBLE i w efekcie uruchomienie produkcji mebli nie jest stworzenie oferty konkurencyjnej w stosunku do propozycji włoskich.


Spektrum mebli importowanych z Włoch przez firmę INTER – COMODO jest ogromne i z pewnością większości z nich nie będziemy produkowali. Nie mniej jednak obecnie na rynku polskim dostępne są materiały i akcesoria meblowe w większości takie same, z jakich korzystają najlepsi włoscy producenci.

Własna produkcja umożliwia nie tylko skrócenie czasu realizacji zamówienia, ale również obniżenie finalnej ceny zestawu meblowego. Przy niższych kosztach produkcji i transportu nasza cena może być bardzo konkurencyjna w stosunku do podobnego zestawu wyprodukowanego przez firmę z Włoch.


Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do architektów zajmujących się projektowaniem wnętrz oraz do klientów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

strzałka do góry